II miejsce w futsalu
Drużyna AŚ w Mysłowicach zdobyła II miejsce w turnieju o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Katowicach
Turniej został zorganizowany w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu - Zdroju. W rozgrywkach uczestniczyły drużyny z ośmiu jednostek penitencjarnych. W meczu finałowym reprezentacja naszej jednostki zremisowała z drużyną Zakładu Karnego w Raciborzu. Natomiast o końcowym rezultacie zdecydował konkurs rzutów karnych. Najlepszym bramkarzem turnieju został funkcjonariusz Aresztu Śledczego w Mysłowicach - st. sierż. Wojciech Samojluk!
Dziękujemy za znakomitą organizację turnieju oraz wspaniałe nagrody. Zwycięzcom gratulujemy!
tekst. por. Paweł Siedlecki
zdjęcia: archiwum ZK Jastrzębie-Zdrój









