Drużyna AŚ w Mysłowicach zdobyła II miejsce w turnieju o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Katowicach

Turniej został zorganizowany w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu - Zdroju. W rozgrywkach uczestniczyły drużyny z ośmiu jednostek penitencjarnych. W meczu finałowym reprezentacja naszej jednostki zremisowała z drużyną Zakładu Karnego w Raciborzu. Natomiast o końcowym rezultacie zdecydował konkurs rzutów karnych. Najlepszym bramkarzem turnieju został funkcjonariusz Aresztu Śledczego w Mysłowicach -  st. sierż. Wojciech Samojluk!

Dziękujemy za znakomitą organizację turnieju oraz wspaniałe nagrody. Zwycięzcom gratulujemy!

tekst. por. Paweł Siedlecki

zdjęcia: archiwum ZK Jastrzębie-Zdrój

 

Generuj pdf
Znajdź nas również na
Serwis Służby Więziennej