mł. chor. mgr inż. Beata Kosowska

młodszy inspektor

Działu Kwatermistrzowskiego

OSSW w Kulach

 

Tel:(34)310-40-41, 698-714-379

Fax.(34)310-40-50

 

E-mail: beata.kosowska@sw.gov.pl

 

Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Kulach

Kule 2, 42-110 POPÓW

OSSW Popowo

07-203 Somianka

Popowo Parcele
ul. Nabużańska 41

specjalista
por. Zdunek Zbigniew

tel. 22 782 71 62/63 wew. 413

zbigniew.zdunek3@sw.gov.pl

 

OISW Białystok
15-727 BIAŁYSTOK
ul. Hetmańska 89

specjalista
por. Laskowski Krzysztof

tel. 85 662 85 79
krzysztof.laskowski@sw.gov.pl

OISW Bydgoszcz
85-128 BYDGOSZCZ
ul. Wały Jagiellońskie 4

specjalista
mjr Tomasz Janowski

tel. 52 585 53 44
tomasz.janowski@sw.gov.pl

OISW Gdańsk
80-803 GDAŃSK
ul. Kurkowa 12

starszy specjalista
Walencik Jolanta

tel. 58 323 10 09
jolanta.walencik@sw.gov.pl

OISW Katowice
40-957 KATOWICE
ul. Mikołowska 10 a

Starszy Inspektor
kpt. Mariusz Nowak

tel. 32 208 44 86
VoIP: 6 013 100
Mariusz.Nowak@sw.gov.pl

OISW Koszalin
75-950 KOSZALIN
ul. Młyńska 71

specjalista
kpt. Grzegorz Michalak

tel. 94 318 22 39
grzegorz.michalak@sw.gov.pl

OISW Kraków
31-155 KRAKÓW
ul. Montelupich 7

specjalista
mjr Mariusz Michalik

tel. 12 630 13 50
mariusz.michalik@sw.gov.pl

OISW Lublin
20 - 482 Lublin
ul. Południowa 5

specjalista
kpt. Piotr Długopolski

tel. 81 710 45 73
piotr.dlugopolski@sw.gov.pl

OISW Łódź

91-729 Łódź

ul. Smutna 21

specjalista:

mjr Grzegorz Franczyk

42 675 00 12

grzegorz.franczyk@sw.gov.pl

Okręgowy Inspektorat

Służby Więziennej w Opolu

45-033 Opole, ul. Sądowa 2

 

Służba bezpieczeństwa i higieny pracy wspólnie z Zakładem Opieki Zdrowotnej Medycyny Pracy SW w Opolu zainicjowały akcę edukacyjną poświęconą tematyce racjonalnego i zdrowego odżywienia. Do tego celu wykorzystywane są dwa rollup'y zawierające najistotniejsze informacje w zakresie prawidłowego odżywiania. Po zakończeniu akcji informacyjnej w okręgowym inspektoracie rollup'y trafią do innych jednostek okręgu opolskiego. Akcja planowana jest do końca lutego 2013 r. Następna edycja poświęcona będzie promowaniu aktywności ruchowej.

OISW Poznań

61-729 POZNAŃ

ul. Młyńska 1

 

 specjalista

por. Bogumiła Szarzała

 

 tel. 61-85 68 286

bogumila.szarzala@sw.gov.pl

 

OISW Rzeszów

 

ul. Załęska 76

35-322 Rzeszów

 

specjalista

kpt. Jerzy Probola

 

tel. 17 85 80 793

Jerzy.Probola@sw.gov.pl

 

 

 

OISW WARSZAWA
02 - 520 Warszawa
ul. Wiśniowa 50
  
specjalista
ppor. Agnieszka Głuszek 
 
tel. (22) 640 82 55

OISW Wrocław
50-211 WROCŁAW
ul. Kleczkowska 35

specjalista
mjr Roman Kuźma

tel. 71 32 72 657

 roman.kuzma2@sw.gov.pl

Znajdź nas również na

Serwis Służby Więziennej