ER_MD_gradient_tekst.jpg

 

Rzecznik prasowy Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Lublinie
por. Edyta Radczuk

tel. kom.: 607 069 932
tel.: 81 710 45 64
email: rzecznik.lublin@sw.gov.pl

 

 

 

Rzecznicy prasowi w jednostkach organizacyjnych Służby Więziennej w okręgu lubelskim

jednostka organizacyjna stopień, imię i nazwisko telefon kontaktowy adres email
Areszt Śledczy w Krasnymstawie kpt. Sylwester Kopańko 82 575 61 00, 603 977 751 sylwester.kopanko@sw.gov.pl
Areszt Śledczy w Lublinie mjr Jacek Zwierzchowski 81 710 44 04, 503 414 366 jacek.zwierzchowski@sw.gov.pl
Zakład Karny w Białej Podlaskiej ppor. Dariusz Kielak 83 344 75 02, 506 398 979 dariusz.kielak@sw.gov.pl
Zakład Karny w Chełmie por. Konrad Wierzbicki 82 562 78 53, 519 821 928 konrad.wierzbicki@sw.gov.pl
Zakład Karny w Hrubieszowie mł. chor. Adrian Małecki 84 696 69 00, 506 463 308 adrian.malecki@sw.gov.pl
Zakład Karny w Opolu Lubelskim por. Łukasz Pruchniak 81 827 69 46, 695 421 146 Lukasz.Pruchniak@sw.gov.pl
Zakład Karny we Włodawie mł. chor. Daniel Pręciuk 82 572 68 16 Daniel.Preciuk@sw.gov.pl
Zakład Karny w Zamościu chor. Jacek Szadkowski 84 638 00 76, 503 053 051 jacek.szadkowski@sw.gov.pl

 

Znajdź nas również na

Serwis Służby Więziennej