OISW Kraków - Ania.jpg

Rzecznik prasowy Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Krakowie

por. Anna Czajczyk

Tel.: 12 630 13 12

Tel. kom.: 609 910 242

E-mail: rzecznik.krakow@sw.gov.pl

Zapytania kierowane drogą pisemną proszę przesyłać na adres:

Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Krakowie

31-155 Kraków

Ul: Montelupich 7

Rzecznicy prasowi w jednostkach organizacyjnych krakowskiego okręgu Służby Więziennej
Jednostka organizacyjna Stopień, imię i nazwisko Telefon służbowy

e-mail

OISW Kraków por. Anna Czajczyk  12 630 13 12 609 910 242 rzecznik.krakow@sw.gov.pl
AŚ Kielce mjr Michał Głowacki

41 331 40 91

dop_kielce@sw.gov.pl

AŚ Kraków

st. szer. Natalia Gancarz

12 630 11 68 lub 12 630 11 00

natalia.gancarz@sw.gov.pl

AŚ Kraków-Podgórze por. Stanisław Parszywka

12 620 50 22

as_krakow_podgorze@sw.gov.pl

ZK Kraków-Nowa Huta kpt Dorota Skowronek

12 643 83 51

514 602 748

dorota.skowronek@sw.gov.pl
ZK Nowy Sącz mjr Łukasz Chruślicki

18 448 56 60

dp_nowy_sacz@sw.gov.pl
ZK Nowy Wiśnicz st. szer. Marcin Kalinowski

14 612 85 77 w. 231

marcin.kalinowski2@sw.gov.pl
ZK Pińczów por. Krzysztof Władny

41 357 66 38

rzecznik_zk_pinczow@sw.gov.pl

ZK Tarnów ppor. Beata Bańdur

14 623 51 00

rzecznik_tarnow@sw.gov.pl

ZK Tarnów-Mościce

kpt. Przemysław Renda

14 631 93 22

rzecznik_tarnow_moscice@sw.gov.pl

ZK Trzebinia por. Paweł Marchajski

32 611 59 54

rzecznik_trzebinia@sw.gov.pl

ZK Wadowice mł. chor. Tomasz Daniec 33 872 11 06

tomasz.daniec@sw.gov.pl

rzecznik_zk_wadowice@sw.gov.pl

 

Znajdź nas również na

Serwis Służby Więziennej