VI Mistrzostwa Polski Służby Więziennej Oldbojów w Piłce Nożnej w Nowym Wiśniczu

02.06.2017
Reprezentacja Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Rzeszowie zwyciężyła w VI Mistrzostwach Polski SW Oldbojów w Piłce Nożnej. Zawody rozgrywane były we wtorek i środę (23,24.05.2017r.) w Nowym Wiśniczu. W finale turnieju, obrońcy tytułu mistrzowskiego pokonali drużynę...

Rywalizacja o Puchar Polski zakończona

26.05.2017
20 maja 2017 r. w hali dzierżoniowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się zawody Pucharu Polski służb mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc współorganizowane przez funkcjonariuszy Aresztu Śledczego w Świdnicy. Zawody były dedykowane pamięci Wojciecha Jastrzębia,...

XIV Mistrzostwa Polski Służby Więziennej w Wieloboju Pożarniczym - Sucha 2017

24.05.2017
W dniach 17 - 19 maja w Ośrodku Doskonalenia Kadr Służby Więziennej w Suchej odbyły się XIV Mistrzostwa Polski Służby Więziennej w Wieloboju Pożarniczym.

Aktualności

23 i 24 czerwca br. na kortach Firmy Family Fitness Park przy ulicy Nowowiejskiej w Nysie został rozegrany turniej tenisa ziemnego o puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Opolu.

W dniach 16-18 czerwca br. w Nisku odbyły się V Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kick-Boxingu, w których funkcjonariusz Aresztu Śledczego w Elblągu plut. Artur Zieliński po raz kolejny stanął na podium.

Zakład Karny w Kluczborku już po raz 15 był organizatorem Zawodów Pływackich o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Opolu.

W dniu 02.06.2016 r. strzelnica Zakładu Karnego w Łupkowie oraz szlaki wiodące pośród wzniesień bieszczadzkich lasów były areną rozgrywanych tam Eliminacji Okręgu Rzeszowskiego do VII Mistrzostw Służby Więziennej w Marszobiegu Terenowym.

W dniach 1 - 4 czerwca 2017 roku w Sulejowie wyłoniono najlepszą drużynę Służby Więziennej w siatkówce plażowej

Funkcjonariusz bielskiego Aresztu Śledczego, młodszy chorąży Witold Mojżeszek wziął udział w Pucharze Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.