Sportowe sukcesy funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Łowiczu

15.10.2017
Piąte miejsce w sztafecie Ogólnopolskich Finałów VII Mistrzostw Służby Więziennej w Marszobiegu Terenowym, który odbył się w ODKSW w Suchej w dn. 12-13.10.2017 r. oraz drugie miejsce w Turnieju o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Łowiczu, który miał...

Kilkudziesięciu funkcjonariuszy Służby Więziennej finiszowało w „kotle czarownic”

02.10.2017
1 października po ośmiu latach został ponownie otwarty Stadion Śląski, drugi pod względem wielkości stadion w kraju. Pierwszą oficjalną imprezą sportową na nowym obiekcie był IX PKO Silesia Marathon 2017, a w ramach niego finał IV Mistrzostw Polski Służby Więziennej w Maratonie...

IV Mistrzostwa Służby Więziennej Okręgu Lubelskiego w Marszobiegu Terenowym

18.09.2017
W dniu 15 września 2017 r. odbyły się IV Mistrzostwa Służby Więziennej Okręgu Lubelskiego w Marszobiegu Terenowym. Do sportowych zmagań przystąpiły reprezentacje wszystkich jednostek penitencjarnych okręgu lubelskiego.

Aktualności

W dniach 7-8.10.2017 r. w Kamieniu Pomorskim odbyły się XI Okręgowe Zawody w Wędkarstwie Spławikowym o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Szczecinie, Puchar Przewodniczącego Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Szczecinie oraz Puchar Dyrektora Aresztu Śledczego w Kamieniu Pomorskim.

Grójecka Dycha

04.10.2017

01.10.2017 r. odbyła się VII edycja biegu ulicznego pn.: „Grójecka Dycha”. Służbę Więzienną z Aresztu Śledczego w Grójcu reprezentował kpt. Rafał Czyżewski oraz kpr. Marek Pikulski. Kpt. Rafał Czyżewski zajął 3 miejsce w klasyfikacji mieszkańców Grójca oraz 10 miejsce w kategorii służb mundurowych.

1 października 2017 w Katowicach, odbyła się 9 edycja Silesia Marathon. Do mety prowadzącego przez cztery śląskie miasta maratonu dobiegło ponad 1800 osób, półmaraton ukończyło prawie 3000. W ramach zawodów rozegrano również Mistrzostwa Polski Służby Więziennej w maratonie i półmaratonie.

W minioną sobotę odbyły się wędkarskie zawody gruntowe „O Puchar Dyrektora AŚ w Warszawie – Służewcu”. Do wędkarskiej rywalizacji stanęło 12 zawodników – funkcjonariuszy naszego aresztu. Wędkarze rywalizowali w konkursie głównym, gdzie łączna waga złowionych ryb decydowała o zajętym miejscu, oraz w konkursie „O najmniejszą złowioną rybę”, w którym nagrodę ufundował Zarząd NSZZFiPW z naszego aresztu.

Mistrzostwa w zapasach w Raciborzu

Już po raz siedemnasty Zakład Karny w Nysie gościł sympatyków sztuk walki. W czasie dwudniowego seminarium funkcjonariusze służb mundurowych oraz młodzież zrzeszona w klubach pod okiem mistrzów mieli możliwość ćwiczyć i rozmawiać o coraz to bardziej popularnych dyscyplinach sportowych. Dla wielu z nich to styl życia.