Reprezentacja Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Rzeszowie zwyciężyła w VI Mistrzostwach Polski SW Oldbojów w Piłce Nożnej. Zawody rozgrywane były we wtorek i środę (23,24.05.2017r.) w Nowym Wiśniczu. W finale turnieju, obrońcy tytułu mistrzowskiego pokonali drużynę z okręgu bydgoskiego.

20 maja 2017 r. w hali dzierżoniowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się zawody Pucharu Polski służb mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc współorganizowane przez funkcjonariuszy Aresztu Śledczego w Świdnicy. Zawody były dedykowane pamięci Wojciecha Jastrzębia, funkcjonariusza Służby Więziennej.

W dniach 17 - 19 maja w Ośrodku Doskonalenia Kadr Służby Więziennej w Suchej odbyły się XIV Mistrzostwa Polski Służby Więziennej w Wieloboju Pożarniczym.

Choszczeński wychowawca mistrzem jiu-jitsu

XV Mistrzostwa Służby Więziennej w Piłce Siatkowej w Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kulach

To wielki come back do turniejów sportowych plut. Artura Zielińskiego, który zajął II miejsce w Mistrzostwach Polski w Kick-boxingu seniorów w formule point-fighting